Penziony Jižní Čechy - Ubytování Jižní Čechy

Home Sitemap Kontakt
Příjemný relaxový pobyt, s krásnou přírodou všude kolem.
Pohádková usedlost Lovětín

Navštivte také naši druhou pohádkovou usedlost v Lovětíně, která je zaměřena především na příjemný pobyt pro Vaše nejdražší děti. Naleznete tam spoustu zábavy, houpaček a dokonce i malou zologickou. Přejít na web

penziony jižní Čechy - ubytování Česká Kanada

VÝLOVY JIHOČESKÝCH RYBNÍKŮ

VÝLOV RYBNÍKŮ STUDENÝ 

jihočeské výlovy - penziony jižní čechy - Albeř .....tato akce patří mezi nejkrásnější co pořádáme na podzim a na jaře a to pro obě Pohádkové usedlosti Albeř a Lovětín. 

PROGRAM :

 ráno spuštění zbylé vody v lovišti v rybníku Studený, nádlesuje příprava na kompletní slovení. Pokud jste znalec a     máte potřebné vybavení včetně brodiček, keserů jste zvání i do loviště. Než opadne voda na potřebnou výšku je pro vás a vaši rodinu připraveno velmi bohaté občerstvení a to v podobě grilování a smažení mnoho druhů mas :

rybí špízky, vepřové steaky, kuřecí steaky a kuřecí špízky, klobásy,  grilovací párky,z kotlíku podáváme nakládané jehěčího maso, podáváme uzené podkovy ryb - jihočeská specialita, rybí polévka, slepičí vývar pro děti a pro ty co rybí polévku nemsí k tomu všemu podáváme  zeleninové saláty, domácí chléb, pochutiny, nezapomínáme na děti a těm připravujeme sladé  palačinky,čerstvé ovoce pro děti, nápoje víno, svařák, točené pivo, alkohol, dětem čaje a limonády.  

jihočeské výlovy - penziony jižní čechy - Pohádková usedlost Albeř Po slovení rybníku Studený je nutné tak jako tak slovit rybník Teplý, který je zásobou vody pro rybník Studený a vodou pro vrácené ryby zejména malé a také ryby trofejní.

To co se sloví v rybníku Teplý je jen náhodou jelikož a bohužel rybník Teplý je zatím ideálním odchovištěm vyder a ty moc ryb nenechají :)))

 

Po skončení výlovu, pokud budete chtít vás zveme na dokončení výlovu a to na naši duhou usedlost a to Pohádkovou usedlost Lovětín kde pokračuje výlov v podobě RYBÍCH HODŮ A OSLAVY VÝLOVU.

Samozřejmně není problém aby jste si domů odvezli čerstvou rybu a nějaký ten náš recept na dobrou úpravu.

 

Tak teď už je jediné, objednejte termín.

  

 

jaro 2018 ....

pdzim 2018....    termíny se připravují 

 

 

Fotogalerie
transport of ions (sodium, potassium, calcium), and related changes in the depolarization of the membrane potential Metoprolol Over The Counter of cardiomyocytes and other electrophysiological processes in the myocardium. Levitra Soft se combina con una variedad de productos alimenticios que no debilitan su acción Comprar Levitra soft En España El efecto del uso del medicamento persiste durante más de 12 horas. does not affect catecholamine, acetylcholine or opiate receptors.Generic Gabapentin Online Per i pazienti con grave compromissione epatica, nessun dato disponibile. Cialis 20 mg prezzo in farmacia However, it should be noted that despite the long experience of using castration as a treatment method Nolvadex purchase for some patients this operation was not practical.
Plánované akce

  
   


 

 
   penziony jižní čechy  

levná dovolená 

 
 
 penziony jižní čechy - okolí Albeře  

 Okolí Albeře

 penziony jižní čechy - Albeř  
 Co kde v okolí Albeře  

  

  

  

  

Doporučujeme

Cestovní agentura Babička Cestovní agentura Babička *školy v přírodě od 1 480,-
*lyžařské kurzy od 1 900,-
*rodinná dovolená od 4 200,-
*prodej žákovských knížek
*školní výlety od 150,-
*sportovní soustředění od 1 480,-
*dětské tábory od 2 500,-

www.ck-babicka.cz

Kontakt: 777 107 656
602 667 732

Autobusová přeprava

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Partnerské weby