Penziony Jižní Čechy - Ubytování Jižní Čechy

Home Sitemap Kontakt
Příjemný relaxový pobyt, s krásnou přírodou všude kolem.
Pohádková usedlost Lovětín

Navštivte také naši druhou pohádkovou usedlost v Lovětíně, která je zaměřena především na příjemný pobyt pro Vaše nejdražší děti. Naleznete tam spoustu zábavy, houpaček a dokonce i malou zologickou. Přejít na web

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

POHÁDKOVÁ USEDLOST ALBEŘ

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST S SAMOOBSLUŽNÝM BAREM

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Společenská místost je v kapacitě celkem 20 osob a 3 osoby na baru minimálně. Ve společenské místnosti je vestavěna nádherná chlebová pec, kde lze upravovat a péct maso, ryby, pizzu, drůbež. Zde upravované maso má velmi zvláštní chuť nejen, že je to pečené a le i částečně uzené. Topení v této peci Vám bude vysvětleno, není to nic složitého, ale nechte si prosím poradit abychom předešli zbytečnému poškození jak vašeho masa tak naší nádherné pece.  Další součástí pece je topná část, která slouží k přitopení ve společenské místnosti kromě centrálního topení. I zde vám velmi rádi poradíme jak  správně topit.

bar - penziony jižní čechy

Samoobslužný bar ve společenské místnosti je v podobě výčepní jednotky pro naražení předem u nás objednaného piva a to převážně pro skupiny.

pec - penziony jizni cechy - ubytování čecká kanada

Pohádková usedlost Albeř je pro vaši bezpečnost monitorována kamerovým systémem a to ve společných prostorách. Pohádková usedlost Albeř je také pod hasičským monitorovacím zažízením. Pozor i pouhá cigareta spustí alarm, proto je v celé usedlosti zakázáno kouřit a žádáme kuřáky aby kouření holdovali venku.

Fotogalerie
transport of ions (sodium, potassium, calcium), and related changes in the depolarization of the membrane potential Metoprolol Over The Counter of cardiomyocytes and other electrophysiological processes in the myocardium. Levitra Soft se combina con una variedad de productos alimenticios que no debilitan su acción Comprar Levitra soft En España El efecto del uso del medicamento persiste durante más de 12 horas. does not affect catecholamine, acetylcholine or opiate receptors.Generic Gabapentin Online Per i pazienti con grave compromissione epatica, nessun dato disponibile. Cialis 20 mg prezzo in farmacia However, it should be noted that despite the long experience of using castration as a treatment method Nolvadex purchase for some patients this operation was not practical.
Plánované akce

  
   


 

 
   penziony jižní čechy  

levná dovolená 

 
 
 penziony jižní čechy - okolí Albeře  

 Okolí Albeře

 penziony jižní čechy - Albeř  
 Co kde v okolí Albeře  

  

  

  

  

Doporučujeme

Cestovní agentura Babička Cestovní agentura Babička *školy v přírodě od 1 480,-
*lyžařské kurzy od 1 900,-
*rodinná dovolená od 4 200,-
*prodej žákovských knížek
*školní výlety od 150,-
*sportovní soustředění od 1 480,-
*dětské tábory od 2 500,-

www.ck-babicka.cz

Kontakt: 777 107 656
602 667 732

Autobusová přeprava

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Partnerské weby