Penziony Jižní Čechy - Ubytování Jižní Čechy

Home Sitemap Kontakt
Příjemný relaxový pobyt, s krásnou přírodou všude kolem.
Pohádková usedlost Lovětín

Navštivte také naši druhou pohádkovou usedlost v Lovětíně, která je zaměřena především na příjemný pobyt pro Vaše nejdražší děti. Naleznete tam spoustu zábavy, houpaček a dokonce i malou zologickou. Přejít na web

Pohádková usedlost Albeř - ubytování jižní Čechy - penziony jižní Čechy - Česká Kanada

Pohádková usedlost Albeř.

Pohádková usedlost Albeř

Divíte se, ano máme na Pohádkové usedlosti Albeř malou zoo. No není to přímo zoo, ale je zde registrované stádo malých trpasličích oveček. Toto plemeno je pouze okrasné a spásá trávu. V České republice je Queesanská ovečka málo k vidění, toto plemeno vlastní jen dvě zoo zahrady České republice a ještě jej můžete vidět u pár chovatelů. Ovečky jsou plaché, mají rády čerstvou trávu, liznou sůl, seno a jen kousínek suchého tvrdého chléba. Je pravdou, že ovečky plaché jsou je trochu pozor na beránky, chtějí chránit stádo a občas to zkoušejí. Moc to nebolí, beránci jsou ke kolenům a mají více strachu než vůle ublížit..

Na Pohádkové usedlosti Albeř je v chovu celkem 3 beránci a 8 oveček. Díky "bahnění" tedy rození jehňat se na zimu převážejí do Pohádkové usedlosti Lovětín. Zde přečkají zimu a ovečky jehňátka odrodí. Ovečky s jehňaty chvíli zůstávají v Pohádkové usedlosti Lovětín a ostatní osazenstvo se vrací hned na Pohádkovou usedlost Albeř .

Ovečky jsou velmi nenáročné a Váš pobyt s dětmi jen zpestří jelikož jsou na pohled velmi líbivé. Velmi prosíme o uvážené krmeni, v letních měsících to není nutné.

Fotogalerie
transport of ions (sodium, potassium, calcium), and related changes in the depolarization of the membrane potential Metoprolol Over The Counter of cardiomyocytes and other electrophysiological processes in the myocardium. Levitra Soft se combina con una variedad de productos alimenticios que no debilitan su acción Comprar Levitra soft En España El efecto del uso del medicamento persiste durante más de 12 horas. does not affect catecholamine, acetylcholine or opiate receptors.Generic Gabapentin Online Per i pazienti con grave compromissione epatica, nessun dato disponibile. Cialis 20 mg prezzo in farmacia However, it should be noted that despite the long experience of using castration as a treatment method Nolvadex purchase for some patients this operation was not practical.
Plánované akce

  
   


 

 
   penziony jižní čechy  

levná dovolená 

 
 
 penziony jižní čechy - okolí Albeře  

 Okolí Albeře

 penziony jižní čechy - Albeř  
 Co kde v okolí Albeře  

  

  

  

  

Doporučujeme

Cestovní agentura Babička Cestovní agentura Babička *školy v přírodě od 1 480,-
*lyžařské kurzy od 1 900,-
*rodinná dovolená od 4 200,-
*prodej žákovských knížek
*školní výlety od 150,-
*sportovní soustředění od 1 480,-
*dětské tábory od 2 500,-

www.ck-babicka.cz

Kontakt: 777 107 656
602 667 732

Autobusová přeprava

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Partnerské weby