Penziony Jižní Čechy - Ubytování Jižní Čechy

Home Sitemap Kontakt
Příjemný relaxový pobyt, s krásnou přírodou všude kolem.
Pohádková usedlost Lovětín

Navštivte také naši druhou pohádkovou usedlost v Lovětíně, která je zaměřena především na příjemný pobyt pro Vaše nejdražší děti. Naleznete tam spoustu zábavy, houpaček a dokonce i malou zologickou. Přejít na web

penziony jižní čechy-ubytování jižní čechy-ubytování česká kanada

POHÁDKOVÁ USEDLOST ALBEŘ *** 

APARTMÁN 1

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 1 - přízemí.Rozloha apartmánu pro vaši představu jako 2 +kk ve velikosti 50m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou také kompletní kuchyňské potřeby. K vašim potřebám je připraven i gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení, sprchový kout i pro tělesně postižené. Apartmán má velkou kuchyň, velkou obývací část a oddělenou ložnici. v obývací části jsou 2 přistýlky s krbem a jídelním stolem. Ložnice je celkem 4 lůžková. Lůžka a ložnice je vždy povlečená s příručními ručníčky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 2

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 2 - přízemí. Rozloha apartmánu je 1+1 o velikosti 38m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici také kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě je v kuchyni gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení,s velkou vířivou vanou a sprchou. Apartmán má oddělenou kuchyň, ložnice je celkem 4 lůžková. Lůžka v apartmánu jsou vždy povlečena s příručními ručníčky a dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 3

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 3 - 1 patro. Rozloha apartmánu je 3+kk o velikosti 70m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě jsou připraveny i - gel do myčky, jak, pytle do košů  a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení se srpchovým koutem. Apartmán má několik ložnic. Dvě z nich jsou oddělené a jedna je součástí obytné části apartmánu a kuchyně. Apartmán je celkem 7 lůžkový. Lůžka jsou vždy připravena, ustlána s příručními ručníky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 4

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

 

 Apartmán 4 - 1 patro.Největší apartmán s nejlepší výbavou v rozloze 3+1 ve velikosti 85m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou na nádobí, s lednicí, s sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvici. Kuchyň má samozřejmně plně vybavenou kuchyň kuchyňskými potřebami. K vaší dispozici je také gel do myčky, jar na nádobí a další potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Kuchyň je oddělená, v apartmánu je jídelní část s přistýlkami, dále v apartmánu jsou dvě oddělené ložnice. Apartmán je celkem 6 - 7 lůžkový. Lůžka jsou vždy ustlána s příručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 5

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 5 - přízemí oddělená část Pohádkové usedlosti Albeř. Apartmán 5 je samostatně stojící apartmán mimo hlavní budovu. Apartmán 5 má plně vybavenou kuchyň s plotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Kuchyň je plně vybavena kuchyňskými potřebami a k vaší potřebě je zde jar na nádobí, písek na nádobí. Apartmán je vybaven kuchyní s jídelním a odpočinkovým koutem s oddělenou ložnicí v patře s 5 lůžky. Lůžka jsou vždy připravena, povlečena s přiručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je po celé zahradě Pohádkové usedlosti Albeř.

   

Fotogalerie
Plánované akce

  
   


 

 
   penziony jižní čechy  

levná dovolená 

 
 
 penziony jižní čechy - okolí Albeře  

 Okolí Albeře

 penziony jižní čechy - Albeř  
 Co kde v okolí Albeře  

  

  

  

  

Doporučujeme

Cestovní agentura Babička Cestovní agentura Babička *školy v přírodě od 1 480,-
*lyžařské kurzy od 1 900,-
*rodinná dovolená od 4 200,-
*prodej žákovských knížek
*školní výlety od 150,-
*sportovní soustředění od 1 480,-
*dětské tábory od 2 500,-

www.ck-babicka.cz

Kontakt: 777 107 656
602 667 732

Autobusová přeprava

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Partnerské weby