Penziony Jižní Čechy - Ubytování Jižní Čechy

Home Sitemap Kontakt
Příjemný relaxový pobyt, s krásnou přírodou všude kolem.
Pohádková usedlost Lovětín

Navštivte také naši druhou pohádkovou usedlost v Lovětíně, která je zaměřena především na příjemný pobyt pro Vaše nejdražší děti. Naleznete tam spoustu zábavy, houpaček a dokonce i malou zologickou. Přejít na web

penziony jižní čechy-ubytování jižní čechy-ubytování česká kanada

POHÁDKOVÁ USEDLOST ALBEŘ *** 

APARTMÁN 1

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 1 - přízemí.Rozloha apartmánu pro vaši představu jako 2 +kk ve velikosti 50m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou také kompletní kuchyňské potřeby. K vašim potřebám je připraven i gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení, sprchový kout i pro tělesně postižené. Apartmán má velkou kuchyň, velkou obývací část a oddělenou ložnici. v obývací části jsou 2 přistýlky s krbem a jídelním stolem. Ložnice je celkem 4 lůžková. Lůžka a ložnice je vždy povlečená s příručními ručníčky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 2

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 2 - přízemí. Rozloha apartmánu je 1+1 o velikosti 38m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici také kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě je v kuchyni gel do myčky, jar na nádobí, pytle do košů a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení,s velkou vířivou vanou a sprchou. Apartmán má oddělenou kuchyň, ložnice je celkem 4 lůžková. Lůžka v apartmánu jsou vždy povlečena s příručními ručníčky a dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 3

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 3 - 1 patro. Rozloha apartmánu je 3+kk o velikosti 70m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou, ledničkou, sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí k dispozici jsou kompletní kuchyňské potřeby. K vaší potřebě jsou připraveny i - gel do myčky, jak, pytle do košů  a vše potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení se srpchovým koutem. Apartmán má několik ložnic. Dvě z nich jsou oddělené a jedna je součástí obytné části apartmánu a kuchyně. Apartmán je celkem 7 lůžkový. Lůžka jsou vždy připravena, ustlána s příručními ručníky dle objednaných počtů osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 4

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

 

 Apartmán 4 - 1 patro.Největší apartmán s nejlepší výbavou v rozloze 3+1 ve velikosti 85m2. Plně vybavená kuchyň s myčkou na nádobí, s lednicí, s sporákem a troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvici. Kuchyň má samozřejmně plně vybavenou kuchyň kuchyňskými potřebami. K vaší dispozici je také gel do myčky, jar na nádobí a další potřebné. Apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Kuchyň je oddělená, v apartmánu je jídelní část s přistýlkami, dále v apartmánu jsou dvě oddělené ložnice. Apartmán je celkem 6 - 7 lůžkový. Lůžka jsou vždy ustlána s příručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je do zahrad Pohádkové usedlosti Albeř.

APARTMÁN 5

penziony jižní čechy - ubytování česká kanada

Apartmán 5 - přízemí oddělená část Pohádkové usedlosti Albeř. Apartmán 5 je samostatně stojící apartmán mimo hlavní budovu. Apartmán 5 má plně vybavenou kuchyň s plotýnkovým vařičem, lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí. Kuchyň je plně vybavena kuchyňskými potřebami a k vaší potřebě je zde jar na nádobí, písek na nádobí. Apartmán je vybaven kuchyní s jídelním a odpočinkovým koutem s oddělenou ložnicí v patře s 5 lůžky. Lůžka jsou vždy připravena, povlečena s přiručními ručníčky dle objednaného počtu osob. Apartmán má vlastní vchod a pohled z oken je po celé zahradě Pohádkové usedlosti Albeř.

   

Fotogalerie
transport of ions (sodium, potassium, calcium), and related changes in the depolarization of the membrane potential Metoprolol Over The Counter of cardiomyocytes and other electrophysiological processes in the myocardium. Levitra Soft se combina con una variedad de productos alimenticios que no debilitan su acción Comprar Levitra soft En España El efecto del uso del medicamento persiste durante más de 12 horas. does not affect catecholamine, acetylcholine or opiate receptors.Generic Gabapentin Online Per i pazienti con grave compromissione epatica, nessun dato disponibile. Cialis 20 mg prezzo in farmacia However, it should be noted that despite the long experience of using castration as a treatment method Nolvadex purchase for some patients this operation was not practical.
Plánované akce

  
   


 

 
   penziony jižní čechy  

levná dovolená 

 
 
 penziony jižní čechy - okolí Albeře  

 Okolí Albeře

 penziony jižní čechy - Albeř  
 Co kde v okolí Albeře  

  

  

  

  

Doporučujeme

Cestovní agentura Babička Cestovní agentura Babička *školy v přírodě od 1 480,-
*lyžařské kurzy od 1 900,-
*rodinná dovolená od 4 200,-
*prodej žákovských knížek
*školní výlety od 150,-
*sportovní soustředění od 1 480,-
*dětské tábory od 2 500,-

www.ck-babicka.cz

Kontakt: 777 107 656
602 667 732

Autobusová přeprava

Autobusová přeprava www.autobusova-doprava.info
info@autobusova-doprava.info

- přeprava škol v přírodě
- přeprava lyžařských kurzů
- přeprava sportovních akcí
- přeprava pro firmy
- pravidelné linky
- 20 zahraničních autobusů
- vleky, cyklo - vleky

+420 608 979 686
+420 602 667 732 - non stop
+420 777 107 656

Partnerské weby